Reply to this topicStart new topic
> prikachi.com
emoyambol
публикация 4.07.2009г. в 17:02ч.
Коментар: #1

Новак
*

Група: Потребители
Съобщения: 30
Дата на регистрация: 3.07.2009г.
Потребител # 7 353

Здравейте знаете ли нещо за сайтаwww.prikachi.com,защото не ми го отваря а сайта ми са от тях прикачени снимки и незнам какво да правя.Когато отворя и моя сайт,снимките не излизат

Това съобщение е било редактирано от emoyambol на 4.07.2009г. в 17:02ч.
Go to the top of the page

+Quote Post
blabla
публикация 4.07.2009г. в 20:56ч.
Коментар: #2

Новак
*

Съобщения: 14
Дата на регистрация: 4.07.2009г.
От: st0лiцatьь!
Потребител # 7 354

Да, това е защото понякога този сайт не профилира. Всмисъл не работи - даже много често се случва, затова лично аз не обичам да го ползвам и много се дразня, когато някой нещо е качил и не мога да го видя, адски често се случва. Препоръчвам ти hit.bg - много лесно се кацват оп няколко ( до 30 ) за половин секунда. ( май независи много от интернета, а и да зависи 2сек най-мн, което е смешно ), изисква само една регистрация - ще отнеме минутка smile.gif Ако се затрудняваш - питай. Също така, когато бързам използвам tinypic.com - много бърз и не изисква регистрация, но това е когато нямам много неща за казване. smile.gif Айде успех!

+Quote Post
emoyambol
публикация 4.07.2009г. в 21:28ч.
Коментар: #3

Новак
*

Съобщения: 30
Дата на регистрация: 3.07.2009г.
Потребител # 7 353

ЦИТАТ(blabla @ 4.07.2009г. в 21:56ч.) *
Да, това е защото понякога този сайт не профилира. Всмисъл не работи - даже много често се случва, затова лично аз не обичам да го ползвам и много се дразня, когато някой нещо е качил и не мога да го видя, адски често се случва. Препоръчвам ти hit.bg - много лесно се кацват оп няколко ( до 30 ) за половин секунда. ( май независи много от интернета, а и да зависи 2сек най-мн, което е смешно ), изисква само една регистрация - ще отнеме минутка smile.gif Ако се затрудняваш - питай. Също така, когато бързам използвам tinypic.com - много бърз и не изисква регистрация, но това е когато нямам много неща за казване. smile.gif Айде успех!

Аз съм с hit.bg ама незнаех,че и снимки може smile.gif ето ми го сайта тук smile.gif

Вече сам ги качил в tinypic.com smile.gif

+Quote Post
nikstar55
публикация 20.11.2012г. в 13:07ч.
Коментар: #4

Новак
*

Съобщения: 1
Дата на регистрация: 20.11.2012г.
Потребител # 22 835

Здравейте,вече 2 дни не ми работи прикачи.Ком,а преди малко отвори,а 3 МБ се качват ужасно много бавно..Търсих из нета друг сайт и открих ПРИКАЧИ.ИНФО - Prikachi.INFO (не е реклама) .Доста бързичко е.

+Quote Post
georgizm
публикация 12.08.2013г. в 12:01ч.
Коментар: #5

Новак
*

Съобщения: 11
Дата на регистрация: 12.08.2013г.
Потребител # 23 384

ЦИТАТ(nikstar55 @ 20.11.2012г. в 13:07ч.) *
Здравейте,вече 2 дни не ми работи прикачи.Ком,а преди малко отвори,а 3 МБ се качват ужасно много бавно..Търсих из нета друг сайт и открих ПРИКАЧИ.ИНФО - Prikachi.INFO (не е реклама) .Доста бързичко е.

Аз снимки не прикачам, но си редя пъзели в:

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

RSS Олекотена Версия Сега е: 02:59 - 26.10.2014г.

Калдейта ЕООД - © 2003-2009. Всички права запазени.