3 Страници: V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Как да си направя сайт
iordan_93
публикация 22.08.2006г. в 17:51ч.
Коментар: #1


Бакалавър
Group Icon

Група: Глобални модератори
Съобщения: 454
Дата на регистрация: 22.08.2006г.
От: България, Котел
Потребител # 831





Здравейте!
Някой може ли да ми каже как да направя сайт? Някоя програма или друг сайт? Какво и как да използвам... абе всичко. Е, добре де, начинаещ съм.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
smokan
публикация 22.08.2006г. в 19:05ч.
Коментар: #2


developer
Group Icon

Група: Модератори
Съобщения: 581
Дата на регистрация: 15.04.2006г.
Потребител # 186




http://uroci.net/forum/index.php?showtopic=573&hl=

абе дубре сайтове не може да правите, ами не можете ли да ги ползвате - горе в десния ъгъл има един бял правоъгълник и в него пише "Въведете думи за търсене" <- ами то това било търсачката !!!

;Itemid=30

;Itemid=30

;Itemid=30

Това съобщение е било редактирано от smokan на 22.08.2006г. в 19:05ч.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iordan_93
публикация 22.08.2006г. в 20:01ч.
Коментар: #3


Бакалавър
Group Icon

Група: Глобални модератори
Съобщения: 454
Дата на регистрация: 22.08.2006г.
От: България, Котел
Потребител # 831




Нещо повече?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morkov4o
публикация 22.08.2006г. в 20:21ч.
Коментар: #4


Photoshop fan
***

Група: Потребители
Съобщения: 107
Дата на регистрация: 20.07.2006г.
Потребител # 633




dreamweaver photoshop smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iordan_93
публикация 22.08.2006г. в 21:16ч.
Коментар: #5


Бакалавър
Group Icon

Група: Глобални модератори
Съобщения: 454
Дата на регистрация: 22.08.2006г.
От: България, Котел
Потребител # 831




OK. Kъде да ги намеря?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
smokan
публикация 23.08.2006г. в 01:37ч.
Коментар: #6


developer
Group Icon

Група: Модератори
Съобщения: 581
Дата на регистрация: 15.04.2006г.
Потребител # 186




www.adobe.com -> и то си има търсачка smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Гост_Stalik_Гост
публикация 23.08.2006г. в 12:47ч.
Коментар: #7





Гост







Dreamweaver и Photoshop са скъпоплатени професионални програми. Ако владееш HTML сайт можеш да си направиш на практика със всичко, включително и с Notepad. Ако ли не от сайта Adobe.com можеш да си изтеглиш пробни версии на програмите, но ще трябва бързо да ги усвоиш. Иначе - да си намериш кракнати/пиратски версии от някой торент тракър.

Ако с MS Office пакета имаш качен и Front Page - той също може да ти послужи.
Тук има и един безплатен редактор, който обаче не съм изпробвал и не мога да дам мнение за него. Ключовото обаче е че е безплатен. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iordan_93
публикация 23.08.2006г. в 13:04ч.
Коментар: #8


Бакалавър
Group Icon

Група: Глобални модератори
Съобщения: 454
Дата на регистрация: 22.08.2006г.
От: България, Котел
Потребител # 831




Имам FrontPage 2003. Ама онази програмка в линка-не видях откъде да си я изтегля.

Това съобщение е било редактирано от iordan_93 на 23.08.2006г. в 13:06ч.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Гост_Stalik_Гост
публикация 23.08.2006г. в 13:09ч.
Коментар: #9





Гост







ЦИТАТ(iordan_93 @ 23.08.2006г. в 14:04) *
Имам FrontPage 2003. Ама онази програмка в линка-не видях откъде да си я изтегля.

Ами ако ти се отваря все пак страницата горе трябва да виждаш секция Downloads. Там търсиш WebBuilder-а:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
iordan_93
публикация 23.08.2006г. в 13:26ч.
Коментар: #10


Бакалавър
Group Icon

Група: Глобални модератори
Съобщения: 454
Дата на регистрация: 22.08.2006г.
От: България, Котел
Потребител # 831




Благодаря ти много, но недей още да закриваш темата, моля те
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iordan_93
публикация 19.10.2006г. в 22:18ч.
Коментар: #11


Бакалавър
Group Icon

Група: Глобални модератори
Съобщения: 454
Дата на регистрация: 22.08.2006г.
От: България, Котел
Потребител # 831




Не, вече я закрий най-добре. Само натоварва форума smile.gif> А колко дни има срок една тема?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fix3d
публикация 19.10.2006г. в 22:45ч.
Коментар: #12


photoshoper
******

Група: Потребители
Съобщения: 1 701
Дата на регистрация: 18.01.2006г.
Потребител # 11




Знанието и въпросите не остаряват smile.gif и определено не натежават. Просто хората трябва да гледат от кога са темите. Мен ми се е случвало да намирам решения на проблемите си на форуми с постове от 2001-ва. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iordan_93
публикация 23.10.2006г. в 10:06ч.
Коментар: #13


Бакалавър
Group Icon

Група: Глобални модератори
Съобщения: 454
Дата на регистрация: 22.08.2006г.
От: България, Котел
Потребител # 831




Моля ви изтрийте я. Не ми трябва. Всъщност тоя проблем е още налице, но никой не отговаря и порсто няма смисъл
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Гост_Stalik_Гост
публикация 24.10.2006г. в 09:59ч.
Коментар: #14





Гост







ЦИТАТ(iordan_93 @ 23.10.2006г. в 11:06) *
Моля ви изтрийте я. Не ми трябва. Всъщност тоя проблем е още налице, но никой не отговаря и порсто няма смисъл

Теми без основание в този форум не се трият. На теб като не ти трябва, това не значи че не е нужна на други потребители с подобни проблеми. Темите тук нямат срок на съществуване или активност - те си остават отворени за бъещи въпроси и нови дискусии.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iordan_93
публикация 24.10.2006г. в 13:01ч.
Коментар: #15


Бакалавър
Group Icon

Група: Глобални модератори
Съобщения: 454
Дата на регистрация: 22.08.2006г.
От: България, Котел
Потребител # 831




Аха. Сега разбрах smile.gif. Е, няма да е зле някой друг да напише нещо де...
Go to the top of the page
 
+Quote Post



3 Страници: V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

 

RSS Олекотена Версия Сега е: 22:57 - 26.06.2026г.

Калдейта Ком ЕООД - © 2003-. Всички права запазени.