![]() ![]() |
22.08.2006г. в 17:51ч.
Коментар:
#1
|
|
![]() Бакалавър Група: Глобални модератори Съобщения: 454 Дата на регистрация: 22.08.2006г. От: България, Котел Потребител # 831 |
Здравейте! Някой може ли да ми каже как да направя сайт? Някоя програма или друг сайт? Какво и как да използвам... абе всичко. Е, добре де, начинаещ съм. |
|
|
22.08.2006г. в 19:05ч.
Коментар:
#2
|
|
![]() developer Група: Модератори Съобщения: 581 Дата на регистрация: 15.04.2006г. Потребител # 186 |
http://uroci.net/forum/index.php?showtopic=573&hl=
абе дубре сайтове не може да правите, ами не можете ли да ги ползвате - горе в десния ъгъл има един бял правоъгълник и в него пише "Въведете думи за търсене" <- ами то това било търсачката !!! ;Itemid=30 ;Itemid=30 ;Itemid=30 Това съобщение е било редактирано от smokan на 22.08.2006г. в 19:05ч. |
|
|
22.08.2006г. в 20:01ч.
Коментар:
#3
|
|
![]() Бакалавър Група: Глобални модератори Съобщения: 454 Дата на регистрация: 22.08.2006г. От: България, Котел Потребител # 831 |
Нещо повече?
|
|
|
22.08.2006г. в 20:21ч.
Коментар:
#4
|
|
![]() Photoshop fan ![]() ![]() ![]() Група: Потребители Съобщения: 107 Дата на регистрация: 20.07.2006г. Потребител # 633 |
dreamweaver photoshop
|
|
|
22.08.2006г. в 21:16ч.
Коментар:
#5
|
|
![]() Бакалавър Група: Глобални модератори Съобщения: 454 Дата на регистрация: 22.08.2006г. От: България, Котел Потребител # 831 |
OK. Kъде да ги намеря?
|
|
|
23.08.2006г. в 01:37ч.
Коментар:
#6
|
|
![]() developer Група: Модератори Съобщения: 581 Дата на регистрация: 15.04.2006г. Потребител # 186 |
www.adobe.com -> и то си има търсачка
|
|
|
| Гост_Stalik_Гост |
23.08.2006г. в 12:47ч.
Коментар:
#7
|
|
Гост |
Dreamweaver и Photoshop са скъпоплатени професионални програми. Ако владееш HTML сайт можеш да си направиш на практика със всичко, включително и с Notepad. Ако ли не от сайта Adobe.com можеш да си изтеглиш пробни версии на програмите, но ще трябва бързо да ги усвоиш. Иначе - да си намериш кракнати/пиратски версии от някой торент тракър.
Ако с MS Office пакета имаш качен и Front Page - той също може да ти послужи. Тук има и един безплатен редактор, който обаче не съм изпробвал и не мога да дам мнение за него. Ключовото обаче е че е безплатен. |
|
|
23.08.2006г. в 13:04ч.
Коментар:
#8
|
|
![]() Бакалавър Група: Глобални модератори Съобщения: 454 Дата на регистрация: 22.08.2006г. От: България, Котел Потребител # 831 |
Имам FrontPage 2003. Ама онази програмка в линка-не видях откъде да си я изтегля.
Това съобщение е било редактирано от iordan_93 на 23.08.2006г. в 13:06ч. |
|
|
| Гост_Stalik_Гост |
23.08.2006г. в 13:09ч.
Коментар:
#9
|
|
Гост |
ЦИТАТ(iordan_93 @ 23.08.2006г. в 14:04) ![]() Имам FrontPage 2003. Ама онази програмка в линка-не видях откъде да си я изтегля. Ами ако ти се отваря все пак страницата горе трябва да виждаш секция Downloads. Там търсиш WebBuilder-а: |
|
|
23.08.2006г. в 13:26ч.
Коментар:
#10
|
|
![]() Бакалавър Група: Глобални модератори Съобщения: 454 Дата на регистрация: 22.08.2006г. От: България, Котел Потребител # 831 |
Благодаря ти много, но недей още да закриваш темата, моля те
|
|
|
19.10.2006г. в 22:18ч.
Коментар:
#11
|
|
![]() Бакалавър Група: Глобални модератори Съобщения: 454 Дата на регистрация: 22.08.2006г. От: България, Котел Потребител # 831 |
Не, вече я закрий най-добре. Само натоварва форума
|
|
|
19.10.2006г. в 22:45ч.
Коментар:
#12
|
|
![]() photoshoper ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Потребители Съобщения: 1 701 Дата на регистрация: 18.01.2006г. Потребител # 11 |
Знанието и въпросите не остаряват
|
|
|
23.10.2006г. в 10:06ч.
Коментар:
#13
|
|
![]() Бакалавър Група: Глобални модератори Съобщения: 454 Дата на регистрация: 22.08.2006г. От: България, Котел Потребител # 831 |
Моля ви изтрийте я. Не ми трябва. Всъщност тоя проблем е още налице, но никой не отговаря и порсто няма смисъл
|
|
|
| Гост_Stalik_Гост |
24.10.2006г. в 09:59ч.
Коментар:
#14
|
|
Гост |
ЦИТАТ(iordan_93 @ 23.10.2006г. в 11:06) ![]() Моля ви изтрийте я. Не ми трябва. Всъщност тоя проблем е още налице, но никой не отговаря и порсто няма смисъл Теми без основание в този форум не се трият. На теб като не ти трябва, това не значи че не е нужна на други потребители с подобни проблеми. Темите тук нямат срок на съществуване или активност - те си остават отворени за бъещи въпроси и нови дискусии. |
|
|
24.10.2006г. в 13:01ч.
Коментар:
#15
|
|
![]() Бакалавър Група: Глобални модератори Съобщения: 454 Дата на регистрация: 22.08.2006г. От: България, Котел Потребител # 831 |
Аха. Сега разбрах
|
|
|
![]() ![]() |