![]() ![]() |
24.10.2006г. в 18:18ч.
Коментар:
#16
|
|
![]() Бакалавър Група: Глобални модератори Съобщения: 454 Дата на регистрация: 22.08.2006г. От: България, Котел Потребител # 831 |
Всъщност това, че тази седмица ще има урок как да си направим сайт май много ще ми помогне, ама нека първо да го видим |
|
|
24.10.2006г. в 21:50ч.
Коментар:
#17
|
|
![]() photoshoper ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Потребители Съобщения: 1 701 Дата на регистрация: 18.01.2006г. Потребител # 11 |
Урока е вече на лице:
;id=66 |
|
|
25.10.2006г. в 15:08ч.
Коментар:
#18
|
|
![]() Бакалавър Група: Глобални модератори Съобщения: 454 Дата на регистрация: 22.08.2006г. От: България, Котел Потребител # 831 |
Видях го от банера на главната страница и веднага го изтеглих. Много е готин
|
|
|
25.10.2006г. в 21:33ч.
Коментар:
#19
|
|
![]() developer Група: Модератори Съобщения: 581 Дата на регистрация: 15.04.2006г. Потребител # 186 |
да урока е мн добър за начинаещи
|
|
|
| Гост_BUGZ_SY_Гост |
25.10.2006г. в 21:34ч.
Коментар:
#20
|
|
Гост |
Супер е урока! Браво!
|
|
|
28.10.2006г. в 17:52ч.
Коментар:
#21
|
|
![]() Бакалавър Група: Глобални модератори Съобщения: 454 Дата на регистрация: 22.08.2006г. От: България, Котел Потребител # 831 |
На създателя едно ОГРОМНО БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
9.09.2008г. в 12:36ч.
Коментар:
#22
|
|
|
Новак ![]() Група: Потребители Съобщения: 4 Дата на регистрация: 9.09.2008г. Потребител # 5 807 |
Където и да попита човек "Как да си направя сайт" и навсякъде му дават идеи я за я за Dreamwaver, Joomla, я за не-знам-кво-си... т.е. за програми, с които да си създава сайт. Еми, това си е за професионалисти, а какво да правят начинаещите?
За радост, възможностите са другаде и са просто "пей сърце". Можеш да си направиш сайт, да е хостнат при това, да го администрираш и прочие съвсем безплатно. Говоря за платформите bg.wordpress.com и blogger.com. Всичко си е готово и нагласено - влизай и пиши. А който разбира от HTML и CSS пак може да си се изявява. Има си тънкости и трудности, но google знае всичко Който иска, да види моя сайт, направен точно за една седмица - тук
Прикачени файлове
|
|
|
15.07.2009г. в 02:13ч.
Коментар:
#23
|
|
|
Новак ![]() Група: Потребители Съобщения: 1 Дата на регистрация: 15.07.2009г. Потребител # 7 438 |
значи .... зависи с кво и скаш да си праи6 сайта наи добре е с html или php
ето ти php уроци за начинаещи ... надявам се да са ти полезни |
|
|
16.07.2009г. в 12:24ч.
Коментар:
#24
|
|
![]() Новак ![]() Група: Потребители Съобщения: 14 Дата на регистрация: 19.06.2008г. От: Burgas, Bulgaria Потребител # 5 472 |
Моя е безплатен и сам съм си го правил. Имаш да ползваш доста инструменти. Ето и адреса.webs.com
|
|
|
15.08.2009г. в 22:53ч.
Коментар:
#25
|
|
|
Новак ![]() Група: Потребители Съобщения: 1 Дата на регистрация: 15.08.2009г. Потребител # 7 794 |
как се прави сайт? това става лесно и бързо ! инструкции стъпка по стъпка. тук успех!
|
|
|
1.04.2010г. в 21:47ч.
Коментар:
#26
|
|
|
Новак ![]() Група: Потребители Съобщения: 12 Дата на регистрация: 18.03.2010г. От: Ruse Потребител # 10 430 |
по добре за новаци си инсталирай Pagemaker
|
|
|
3.04.2010г. в 01:32ч.
Коментар:
#27
|
|
![]() Доктор - уроци ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Потребители Съобщения: 836 Дата на регистрация: 15.11.2008г. Потребител # 6 111 |
a за напреднали си го деинсталирайте
Това съобщение е било редактирано от fakeuser на 3.04.2010г. в 01:32ч. |
|
|
3.04.2010г. в 23:49ч.
Коментар:
#28
|
|
![]() Новак ![]() Група: Потребители Съобщения: 12 Дата на регистрация: 30.03.2010г. Потребител # 10 620 |
ЦИТАТ(fakeuser @ 3.04.2010г. в 01:32ч.) ![]() a за напреднали си го деинсталирайте Хахахахахахахахахаха, това ме изкефи! За по-напреднали аз лично предпочитам Microsoft FrontPage 2003. Доста по-добър е от прехваления Dreamweaver. |
|
|
22.05.2010г. в 22:33ч.
Коментар:
#29
|
|
|
Новак ![]() Група: Потребители Съобщения: 2 Дата на регистрация: 22.05.2010г. Потребител # 11 401 |
Ето ТУК има инструкция за направа на сайт
Надявам се да ви помогне. Успех! |
|
|
3.08.2010г. в 19:51ч.
Коментар:
#30
|
|
|
Новак ![]() Група: Потребители Съобщения: 2 Дата на регистрация: 3.08.2010г. От: Пловдив Потребител # 12 426 |
Лесно е!Влез в
|
|
|
![]() ![]() |