3 Страници: V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Как да си направя сайт
iordan_93
публикация 24.10.2006г. в 18:18ч.
Коментар: #16


Бакалавър
Group Icon

Група: Глобални модератори
Съобщения: 454
Дата на регистрация: 22.08.2006г.
От: България, Котел
Потребител # 831





Всъщност това, че тази седмица ще има урок как да си направим сайт май много ще ми помогне, ама нека първо да го видим smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fix3d
публикация 24.10.2006г. в 21:50ч.
Коментар: #17


photoshoper
******

Група: Потребители
Съобщения: 1 701
Дата на регистрация: 18.01.2006г.
Потребител # 11




Урока е вече на лице:
;id=66
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iordan_93
публикация 25.10.2006г. в 15:08ч.
Коментар: #18


Бакалавър
Group Icon

Група: Глобални модератори
Съобщения: 454
Дата на регистрация: 22.08.2006г.
От: България, Котел
Потребител # 831




Видях го от банера на главната страница и веднага го изтеглих. Много е готин smile.gif. БРАВО!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
smokan
публикация 25.10.2006г. в 21:33ч.
Коментар: #19


developer
Group Icon

Група: Модератори
Съобщения: 581
Дата на регистрация: 15.04.2006г.
Потребител # 186




да урока е мн добър за начинаещи
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Гост_BUGZ_SY_Гост
публикация 25.10.2006г. в 21:34ч.
Коментар: #20





Гост







Супер е урока! Браво!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iordan_93
публикация 28.10.2006г. в 17:52ч.
Коментар: #21


Бакалавър
Group Icon

Група: Глобални модератори
Съобщения: 454
Дата на регистрация: 22.08.2006г.
От: България, Котел
Потребител # 831




На създателя едно ОГРОМНО БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pi4iskamsite
публикация 9.09.2008г. в 12:36ч.
Коментар: #22


Новак
*

Група: Потребители
Съобщения: 4
Дата на регистрация: 9.09.2008г.
Потребител # 5 807




Където и да попита човек "Как да си направя сайт" и навсякъде му дават идеи я за я за Dreamwaver, Joomla, я за не-знам-кво-си... т.е. за програми, с които да си създава сайт. Еми, това си е за професионалисти, а какво да правят начинаещите?

За радост, възможностите са другаде и са просто "пей сърце". Можеш да си направиш сайт, да е хостнат при това, да го администрираш и прочие съвсем безплатно. Говоря за платформите bg.wordpress.com и blogger.com. Всичко си е готово и нагласено - влизай и пиши. А който разбира от HTML и CSS пак може да си се изявява. Има си тънкости и трудности, но google знае всичко smile.gif

Който иска, да види моя сайт, направен точно за една седмица - тук smile.gif
Прикачени файлове
Прикачи файл  banner125x125.jpg ( 10.04 килобайта ) Брой сваляния: 5
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ihatey0uall
публикация 15.07.2009г. в 02:13ч.
Коментар: #23


Новак
*

Група: Потребители
Съобщения: 1
Дата на регистрация: 15.07.2009г.
Потребител # 7 438




значи .... зависи с кво и скаш да си праи6 сайта наи добре е с html или php wink.gif ето ти уроци за начинаещи програмисти ..... надявам се да съм ти помогнал biggrin.gif

ето ти php уроци за начинаещи ... надявам се да са ти полезни wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
barakoff
публикация 16.07.2009г. в 12:24ч.
Коментар: #24


Новак
*

Група: Потребители
Съобщения: 14
Дата на регистрация: 19.06.2008г.
От: Burgas, Bulgaria
Потребител # 5 472




Моя е безплатен и сам съм си го правил. Имаш да ползваш доста инструменти. Ето и адреса.webs.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
slaw4o
публикация 15.08.2009г. в 22:53ч.
Коментар: #25


Новак
*

Група: Потребители
Съобщения: 1
Дата на регистрация: 15.08.2009г.
Потребител # 7 794




как се прави сайт? това става лесно и бързо ! инструкции стъпка по стъпка. тук успех!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sitemaker
публикация 1.04.2010г. в 21:47ч.
Коментар: #26


Новак
*

Група: Потребители
Съобщения: 12
Дата на регистрация: 18.03.2010г.
От: Ruse
Потребител # 10 430




по добре за новаци си инсталирай Pagemaker wink.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fakeuser
публикация 3.04.2010г. в 01:32ч.
Коментар: #27


Доктор - уроци
******

Група: Потребители
Съобщения: 836
Дата на регистрация: 15.11.2008г.
Потребител # 6 111




a за напреднали си го деинсталирайте biggrin.gif biggrin.gif

Това съобщение е било редактирано от fakeuser на 3.04.2010г. в 01:32ч.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rado84
публикация 3.04.2010г. в 23:49ч.
Коментар: #28


Новак
*

Група: Потребители
Съобщения: 12
Дата на регистрация: 30.03.2010г.
Потребител # 10 620




ЦИТАТ(fakeuser @ 3.04.2010г. в 01:32ч.) *
a за напреднали си го деинсталирайте biggrin.gif biggrin.gif

Хахахахахахахахахаха, това ме изкефи!
За по-напреднали аз лично предпочитам Microsoft FrontPage 2003. Доста по-добър е от прехваления Dreamweaver.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
receptite
публикация 22.05.2010г. в 22:33ч.
Коментар: #29


Новак
*

Група: Потребители
Съобщения: 2
Дата на регистрация: 22.05.2010г.
Потребител # 11 401




Ето ТУК има инструкция за направа на сайт

Надявам се да ви помогне. Успех!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dobche2
публикация 3.08.2010г. в 19:51ч.
Коментар: #30


Новак
*

Група: Потребители
Съобщения: 2
Дата на регистрация: 3.08.2010г.
От: Пловдив
Потребител # 12 426




Лесно е!Влез в wink.gif Според мен най добрия сайт за да си направиш сайт е cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post



3 Страници: V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

 

RSS Олекотена Версия Сега е: 00:08 - 27.06.2026г.

Калдейта Ком ЕООД - © 2003-. Всички права запазени.